CASE STUDY Fiorda

Case study: Fiorda

Witajcie po raz kolejny, tym razem mamy przyjemność przedstawić wam nasz najnowszy spot dla klienta PhytoPharm Klęka S.A. – Fiorda MAX MD. Wiemy, że powrót po wakacjach do pracy czy szkoły to nie lada wyczyn!!! Czujemy tak jak Wy zbliżający się nieuchronnie sezon jesiennego nastroju. Dlatego chcemy wam przedstawić nasz najnowszy spot.

Pomysł na kreację dostarczyła poznańska agencja Just, natomiast nad efektem finalnym pieczę sprawował niezawodny duet: reżyser Roman Przylipiak i operator obrazu Jakub Jakielaszek.

Spot przedstawia pozornie zwyczajny dzień w przestrzeni coworkingowej, w której odbywa się praca przy komputerach, ludzie robią sobie kawę, rozmawiają. Gdy młody mężczyzna zaczyna dość głośno pokasływać, sytuacja w biurze robi się napięta – głośny kaszel w miejscu pracy nie zwiastuje nic dobrego. To infekcja, która osłabia działanie bohatera. Jednak po chwili na ratunek przybywają skandynawska dziewczyna Fiorda i wiking Max MD. W koszu przynoszą moc natury na ból gardła, co wzbudza nie lada poruszenie wśród zebranych tam osób. Pracownik zażywa tabletkę Fiorda MAX MD i odczuwa niemal natychmiastową ulgę.

Wiedzieliśmy od początku, że kluczem do sukcesu tej produkcji będzie staranny casting głównych bohaterów, ale równie dużo uwagi musieliśmy poświęcić ich kostiumom i charakteryzacji. By postaci wyglądały wiarygodnie musieliśmy skompletować stroje, ściągając ich poszczególne elementy i dodatki z kilku różnych miast.

Cieszymy się, że w kreowaniu wizerunku Fiordy i wikinga Maxa wspierały nas najlepsze pod słońcem kostiumografka Ania Fechner oraz artystka make-up Agnieszka Hodowany. Podbicie efektu designerskiej przestrzeni coworkingowej zawdzięczamy pracowitości scenografki Izy Niepokólczyckiej, która także wsparła wizerunek Wikinga licznymi rekwizytami specjalnymi.

Tempo pracy jak zwykle nie pozwoliło na nudę. Ale praca w takich okolicznościach i z taką ekipą to naprawdę przyjemność. Po więcej szczegółów zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej „medycznej” produkcji, pozwalającej dobrze przygotować się do jesiennych słot. Nie daj się zaskoczyć i już dziś powiedz bólowi gardła STOP!!!

Miłego oglądania!