Case study: Maxigra

Jako dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji spotów farmaceutycznych, zostaliśmy poproszeni o wyprodukowanie spotu jednego z trudniejszych produktów z tej dziedziny: leku na potencję. Był to najlepszy sposób na okazanie nam zaufania ze strony klienta. Dlatego z zapałem pochyliliśmy się nad tematem seksu, erekcji i zadowolenia z życia intymnego dla jednego z wiodących producentów leku na potencję MaxigraGo, firmy POLPHARMA.

Great idea!

Pomysł na kreację dostarczył klient, natomiast nad efektem wizualnym pieczę sprawował duet reżysersko-operatorski: Roman Przylipiak i Tomasz Ziółkowski. Hasłem przewodnim kampanii było „Bo lepszy seks, to lepsze życie”. Pomysł na kreację spotów opierał się na porównaniu życia dwóch par przed stosowaniem leku MaxigraGo i po stosowaniu leku.

…kolorystyka…

Każdy szczegół miał znaczenie w filmowej kreacji odmiany życia bohaterów, gdyż porównanie zbudowane zostało za pomocą kolorystyki, tempa akcji, stroju aktorów, dekoracji wnętrz i przede wszystkim muzyki. Spoty zaczynają się od szarych pościeli, przez flanelowe piżamy, wolne tempo akcji i szereg niefortunnych zdarzeń, aż dochodzą do momentu kulminacyjnego, kiedy w życie bohaterów wkracza MaxigraGo, przywracając ich życiu namiętność.

…zmysłowość…

Pojawia się kolor czerwony w płatkach róż, zmysłowe piżamy, sensualne sceny pełne intymności, bliskości, zadowolenia i spełnienia. Jednym z większych wyzwań tego projektu był casting. Temat zaburzenia erekcji należy do tematów wstydliwych, co utrudniało znalezienie odpowiedniej obsady. Jednak pomysł klienta na kreację połączony ze sznytem reżyserskim okazał się trafionym połączeniem i odtwórcom głównych ról pomysł na przedstawienie tematu erekcji i zadowolenia z życia intymnego bardzo przypadł do gustu.

…współpraca…

Cały plan zdjęciowy trwał 17 godzin – to był długi dzień, ale przy tak wymagającym temacie, jakim jest seks, musieliśmy zadbać przede wszystkim o komfort aktorów, dla których udział w tym projekcie był ogromnym wyzwaniem aktorskim. Jednak zgodna współpraca całej ekipy pod nadzorem Romana Przylipiaka pozwoliła osiągnąć niesamowite efekty.

Jak zwykle jesteśmy ciekawi waszej opinii. Wy też uważacie, że „Lepszy seks, to lepsze życie”? ☺

Sami oceńcie rezultaty: